Coffee Blends Scrub

Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfamızda, Coffee Blend Scrub ile ilgili en çok sorulan soruları okuyarak hızlıca yanıt alabilirsiniz.

Kaç günde ulaşır ?

Ürününüzü, sitemiz üzerinden sipariş ettikten sonra, Müşteri danışmanlarımız tarafından aranacak ve siparişinizi tamamlayacağız. Daha sonra aynı gün içerisinde, ürününüz paketlenecek ve 3 iş günü içerisinde sizlere, adınıza faturalı ve orjinal paketinde seçtiğiniz kargo firması aracılığı ile teslim edilecektir.

Kapıda Ödeme seçeneği var mı ?

Ürünümüzün size özel paketi teslim edildiğinde, siparişinşiz esnasında onayladığınız ödeme yöntemi ile ödemenizi gereçekleştirebilirsiniz. Bunlar, sipariş esnasında, Kapıda Nakit Ödeme ve Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme olarak iki farklı seçenektir. Dilediğinizi siparişinizi doğrulamak ve kargonuzu hazırlamak için size ulaşan Müşteri danışmanlarımıza belirtebilirsiniz.

Ne kadar sıklıkla kullanılır ?

1 paket 1 aylık kullanımdır. Hafta da 3 defa 1 gün ara ile kullanım şekline uygun olarak hazırlanmıştır.

Coffee Blend Scrub nasıl kullanılır ?

Kullanımı: öncelikle uygulama yapacağınız bölgeyi yıkayın ve ıslak bırakın.  Uygulamak istediğiniz bölgeye ince bir tabaka oluşturacak şekilde hafifçe masaj yaparak sürünüz. Sonra 5 -10 dk arası emilimin gerçekleşmesini bekleyiniz. Son adım olarak: sabun ve şampuan kullanmadan su ve bir lif yardımı ile durulayınız. Ayrıca paketlerin arka yüzünde yazmaktadır.

Bir paket kaç kullanımlıktır ?

1 paket 12 – 15 kullanım arasıdır. Hafta da 3 defa kullanıldığında 1 ay yeterli olmaktadır

Daha fazla bilgi için :


Haftanın 5 günü, Pazartesi – Cuma 10:00-17:00 saatleri arasında, Cumartesi 10:00-14:00 saatleri arasında, canlı çağrı merkezimiz 0850 305 08 39 numaralı telefondan bizlere ulaşarak Canlı destek alabilir, ürün kullanımı satış öncesi ve satış sonrası destek alabilir, siparişinizin durumu ile alakalı bilgi edinebilirsiniz.

Aynı zamanda, 0546 955 85 35 numaralı Canlı WhatsApp destek hattımızdan 7/24 olarak da yazılı olarak destek alabilir, profesyonel müşteri danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.


  HEMEN SİPARİŞ VER